Nabídky práce

+ PŘIDAT NABÍDKU PRÁCE
Barnatherm - Řešení v oblasti vytápění, chlazení
SERVISNÍ TECHNIK
Informace o pozici: místo pracoviště - Liberec typ pracovního poměru - pracovní smlouva (možnost spolupráce na IČO) benefity - bonusy z výkonu, auto i pro soukromé účely, mobilní telefon, stravenky, sick days, dobrý tým požadované vzdělání - odborné bez maturity

5.6.2019 Zjistit více
TOPENÁŘ - INSTALATÉR
Co Vás čeká: topenářské práce instalatérské práce opravy a údržba zařízení čistíren odpadních vod a čerpacích stanic Nabídneme Vám: práci na hlavní pracovní poměr (zkrácený, na IČO, brigádně) zajímavou a různorodou práci odpovídající mzdové ohodnocení stravenky.

31.5.2019 Zjistit více
Centrum Babylon
PRACOVNÍK/NICE WELLNESS CENTRA
Požadujeme: ÚSO, SŠ, SZŠ výhodou výhodou kurz kosmetiky, pedikúry, masáže – není nutné znalost NJ/AJ práce na recepci wellness, práce s pokladnou dobré komunikační schopnosti, odpovědnost za svou práci Nabízíme: hlavní pracovní poměr pracovní doba: 12-ti hodinové směny, krátký/dlouhý týden nástup: IHNED příjemný kolektiv a pracovní prostředí možnost osobního a profesního růstu

27.5.2019 Zjistit více
SERVÍRKA/ČÍŠNÍK
Požadujeme: ÚSO/SŠ znalost NJ/AJ zkušenost a zájem o gastronomii dobré komunikační schopnosti, pozitivní přístup k zákazníkovi, upravený zevnějšek péče o hosty v hotelové restauraci Atrium Nabízíme: hlavní pracovní poměr pracovní doba: krátký/dlouhý týden nástup: IHNED možnost osobního a profesního růstu

Jsem z Liberce
AMBASADOR WEBU
Hledáte práci, která vás bude bavit a přinášet vám peníze? Staňte se Ambasadorem webu, obchodníkem a editorem FB stránky. Tvoje kariéra a výdělek zavisí jen na Tvé píli a pracovitosti. Pracujeme na DPP a ŽL.

6.5.2019 Zjistit více
PLAVČÍK
Požadujeme: ÚSO/SŠ, kurz PLAVČÍKA zajistíme vhodné i pro absolventy dobrý plavec, fyzická zdatnost komunikační schopnosti a příjemné vystupování AJ/NJ výhodou Nabízíme: hlavní pracovní poměr nástup: IHNED pracovní doba: krátký/dlouhý týden příjemný kolektiv a pracovní prostřed

3.5.2019 Zjistit více