Nabídky práce

+ PŘIDAT NABÍDKU PRÁCE
CENTRUM BABYLON Liberec
PLAVČÍK
Požadujeme: ÚSO/SŠ, kurz PLAVČÍKA zajistíme vhodné i pro absolventy dobrý plavec, fyzická zdatnost komunikační schopnosti a příjemné vystupování AJ/NJ výhodou Nabízíme: hlavní pracovní poměr nástup: IHNED pracovní doba: krátký/dlouhý týden příjemný kolektiv a pracovní prostředí

28.1.2019 Zjistit více
Hotely a penziony Pytloun
POMOCNÝ/Á KUCHAŘ/KUCHAŘKA
Pomocný/á kuchař/ka pomáhá hlavnímu kuchaři s přípravou mezinárodní kuchyně, je jeho pravou rukou. Pracuje v turnusových službách. Připravuje snídaně dle standardu a firemního manuálu. Dobré platové ohodnocení. Nabízíme možnost ubytování za zvýhodněné ceny. Očekáváme: praxe pomocného kuchaře vítána spolehlivost a poctivost vyučení v oboru výhodou

25.1.2019 Zjistit více
Cavalier
HLEDÁME POSILU
Do naší pobočky v Liberci hledáme posilu! Vyučení nebo praxe v oděvním oboru podmínkou. 25.000,- měsíčně. V případě, že Vás naše nabídka zaujala a chcete se zúčastnit výběrového řízení, prosím, pošlete nám svůj životopis. Budeme se těšit na Vaše odpovědi. Profil naší společnosti můžete získat na www.cavalier.cz

17.1.2019 Zjistit více
STROJNÍK BAZÉNOVÉ TECHNOLOGIE
Požadujeme: ÚSO- elektro (vyhl. 50 výhodou) manuální zručnost a fyzická zdatnost na vysoké úrovni trestní bezúhonnost spolehlivost, samostatnost, pečlivost Náplň práce: údržba bazénové technologie provádí kontrolu všech důležitých nastavených parametrů ( teploty, tlaky, tlakové diference) provádí a kontroluje dávkování chemikálií pro úpravu vody zajišťuje denní operativní odstraňování zjištěných či nahlášených závad. www.centrumbabylon.cz/volna-mista.html

16.1.2019 Zjistit více
Restaurace Balada Liberec
POMOCNÝ KUCHAŘ / KUCHAŘKA
Zavedená restaurace Balada v centru Liberce s dlouholetou praxí hledá do svého týmu pomocného kuchaře nebo kuchařku na odpolední směny ( praxe nutná ). Velmi dobré platové podmínky, příjemné prostředí. Informace přímo v restauraci, na tel. čísle 775 956 494 nebo emailu balada.lbc@seznam.cz. Požadujeme Praxe v oboru nutná.

Ještěd - Hory za rohem
PRODEJCE SHOP
Prodej značkového sportovního zboží a doplňkového sortimentu a informování zákazníků o kvalitě zboží, práce s hotovostí a registrační pokladnou.

25.12.2018 Zjistit více
SKLADNÍK/SKLADNICE MTZ
NÁPLŇ PRÁCE: - Příjem zboží, kontrola dodacích listů a dalších průvodních dokumentů - Ukládání, kontrola a skladování zboží - Vyskladnění a vychystání zboží na střediska dle požadavků - Vedení předepsané evidence a provádění inventur

18.12.2018 Zjistit více
Wink Café
BARISTA / BARISTKA
Kavárny Wink Café rozšiřují svůj pracovní tým. Pokud jsi usměvavý a baví tě práce s lidmi, možná hledáme právě tebe. Zkušenosti v oboru a s přípravou kávy jsou výhodou, ale spoustu nových věcí tě můžeme naučit my. Jedná se o hlavní pracovní poměr HPP. Směny jsou v režimu dlouhý a krátký týden. Životopisy můžete zasílat na winkcafeliberec@gmail.com Nástup možný od 1.1.2019