Nabídky práce

+ PŘIDAT NABÍDKU PRÁCE
Pizzerie & Restaurant Zvon Hejnice
KUCHAŘ - PIZZAŘ
Přijmeme do našeho kolektivu kuchaře -pizzaře.

5.4.2019 Zjistit více
Clarion Grandhotel Zlatý Lev
VÝPOMOC V KUCHYNI
Hledáme vhodné kandidáty na DPP, DPČ na výpomoc v kuchyni. Zaměstnanecké výhody, benefity. Více informací na https://www.cpihotels.com/cs/job-202/

27.3.2019 Zjistit více
Restaurace Balada Liberec
POMOCNÝ KUCHAŘ / KUCHAŘKA
Zavedená restaurace Balada v centru Liberce s dlouholetou praxí hledá do svého týmu pomocného kuchaře nebo kuchařku na odpolední směny ( praxe nutná ). Velmi dobré platové podmínky, příjemné prostředí. Informace přímo v restauraci, na tel. čísle 775 956 494 nebo emailu balada.lbc@seznam.cz. Požadujeme Praxe v oboru nutná.

Hotel Ještěd
VÝČEPNÍ
Zkušenosti z gastroprovozu Zaslat životopis e-mailem

21.3.2019 Zjistit více
Hotely a penziony Pytloun
POMOCNÝ/Á KUCHAŘ/KUCHAŘKA
Pomocný/á kuchař/ka pomáhá hlavnímu kuchaři s přípravou mezinárodní kuchyně, je jeho pravou rukou. Pracuje v turnusových službách. Připravuje snídaně dle standardu a firemního manuálu. Dobré platové ohodnocení. Nabízíme možnost ubytování za zvýhodněné ceny. Očekáváme: praxe pomocného kuchaře vítána spolehlivost a poctivost vyučení v oboru výhodou

ČÍŠNÍK - SERVÍRKA
Přijmeme do našeho kolektivu číšníka nebo servírku.

18.3.2019 Zjistit více
Centrum Babylon
PLAVČÍK
Požadujeme: ÚSO/SŠ, kurz PLAVČÍKA zajistíme vhodné i pro absolventy dobrý plavec, fyzická zdatnost komunikační schopnosti a příjemné vystupování AJ/NJ výhodou Nabízíme: hlavní pracovní poměr nástup: IHNED pracovní doba: krátký/dlouhý týden příjemný kolektiv a pracovní prostředí

STROJNÍK BAZÉNOVÉ TECHNOLOGIE
Požadujeme: ÚSO- elektro (vyhl. 50 výhodou) manuální zručnost a fyzická zdatnost na vysoké úrovni trestní bezúhonnost spolehlivost, samostatnost, pečlivost Náplň práce: údržba bazénové technologie provádí kontrolu všech důležitých nastavených parametrů ( teploty, tlaky, tlakové diference) provádí a kontroluje dávkování chemikálií pro úpravu vody zajišťuje denní operativní odstraňování zjištěných či nahlášených závad. www.centrumbabylon.cz/volna-mista.html

4.3.2019 Zjistit více
Cavalier
HLEDÁME POSILU
Do naší pobočky v Liberci hledáme posilu! Vyučení nebo praxe v oděvním oboru podmínkou. 25.000,- měsíčně. V případě, že Vás naše nabídka zaujala a chcete se zúčastnit výběrového řízení, prosím, pošlete nám svůj životopis. Budeme se těšit na Vaše odpovědi. Profil naší společnosti můžete získat na www.cavalier.cz

1.3.2019 Zjistit více
Restaurace Neptun
BRIGÁDNÍK
O aktuálních možnostech práce či brigády se informujte přímo v restauraci nebo po telefonu.

Sdružení TULIPAN
MISTR CHRÁNĚNÉ DÍLNY
Osobní asistent - mistr chráněné dílny Požadujeme: manuální zručnost, logické myšlení řemeslné dovednosti fyzická zdatnost organizační dovednosti komunikativnost schopnost jednat s klienty se zdravotním znevýhodněním práce s PC empatie ŘP skupiny B, další info na našem webu.

UKLÍZEČKA
Náplň práce: mytí a dezinfekce sanitárního zařízení mytí podlah ve svěřeném úseku luxování svěřeného úseku utírání prachu na nábytku, parapetech a jiných prostorech úklid košů mechanické mytí čištění osvětlovacích těles mechanické klepání koberců čištění, úklid a dezinfekce klozetů zametání čištění skleněných ploch luxování čalouněného nábytku evidence vlastní činnosti aj. Požadujeme: Pouze pro OZP pracovníky!!! Spolehlivost, samostatnost.

25.2.2019 Zjistit více

Nezaujala Vás nabídka našich partnerů? Vyzkoušejte další nabídky: